Kas Mes

Džiaugiamės galėdami pristatyti profesionalių pakuočių dizaino sprendimų platformą visiems gamintojams ar pakuojantiems produktus / gaminius. Pakuotės dizaino”outletas” visiems gamintojams. Paprasčiausias būdas rasti tinkamą pakuotės dizainą ir pritaikyti savo prekinį ženklą.
Reikia pakuotės dizaino už optimalią kainą? Pakuotės dizaino, kuris tinkamai atspindėtų Jūsų produktą ar idėją? Nerandate kvalifikuoto dizainerio, kuris įsiklausytu į Jūsų norus ir suprastų ko iš jo tikitės? Žinote ko norite, bet nežinote kaip tai turi atrodyti? Galėsite rinktis iš jau sukurtų pakuotės dizaino pasiūlymų. Jei jums reikia greitai priimti sprendimus ir pateikti savo gaminio pakuotės dizainą partneriams ar verslo klientams, esate tinkamoje vietoje. Profesionaliai paruoštas pakuotės dizainas už priimtiną kainą. Mūsų pakuotės outleto dizaino galeriją sudaro profesionalūs pakuotės dizainerių darbai ir ji auga kasdien.

Kokybė ir atsakomybė

Profesionalūs dizaineriai ir garantuota patirtis. Dirbame pakuotės dizaino srityje daugiau kaip 25metai. Visuomet tinkamai paruošti failai ir jokio galvos skausmo. Garantija, kad niekas kitas nepasinaudos dizainu už kurį sumokėjote Jūs. Konsultacijos su rinkodaros specialistais, priežiūra bei rekomendacijos renkantis pakuotės gamintojus. Pagal atskirą susitarimą galime atstovauti Jus spaustuvėje.

Pakuotės galia

Produkto pakuotė turi atspindėti klientų keliamus lūkesčius ir sustiprinti pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu.

Atidaryk duris sėkmei

Mūsų ilgametė patirtis ir klientų praktika rodo, kad pakuočių dizainas ne tik skatina pardavimus, bet ir atveria duris į kitas užsienio rinkas. Mes žinome, kaip tai svarbu jums, ir tikime, kad kartu rasime geriausius prekės ženklo ir pakuotės dizaino kūrybinius sprendimus.

Tikslai

Nesvarbu koks didelis ar mažas yra Jūsų verslas/turimas biudžetas, mūsų tikslas padėti išsirinkti pakuotės dizainą ir bendradarbiauti kuriant Jūsų prekės ženklo sėkmės istorijas.

Pakuotės dizaino galerija

Mūsų pakuotės dizaino galerija pildoma naujais dizaino darbais nuolatos. Pakuotės dizainas gali būti lengvai adaptuojamas kitai prekių grupei/ kategorijai ar tiesiog perdaromas ant Jūsų turimos pakuotės formos( pagal pateiktus matmenis ar išklotinę). Jeigu šiandien nerandate tinkamo dizaino savo produkto pakuotei nesivaržykite paklausti. Džiaugsimės galėdami Jums padėti išspręsti pakuotės dizaino problemas.

Radote sau tinkamą idėją / pakuotės dizainą mūsų darbų galerijoje. ŠAUNU!

Gauti Reikiamus Failus Yra Itin Paprasta:

1. Jei norite patys atlikti tolimesnius pakuotės dizaino projektavimo / maketavimo darbus esame pasirengę atsiųsti Jums atvirus darbinius failus ( “.ai”, “.psd”, “.pdf” formate) iš karto po apmokėjimo. Mes išrašome Jums PVM SF. Jūs padarote pavedimą. Gaunate darbinius failus Jums priimtinu būdu. Tai

2. Nurodote mums, kuris pakuotės dizaino sprendimas Jums tinkamas ir mes nedelsdami pritaikysime jį jūsų prekės ženklo poreikiams pagal tikslius matmenis ir profesionaliai paruošime atvirus darbinius failus (“masterfiles”) kuriuos beliks persiųsti spaustuvei/ gamintojui.

SVARBU: Mes garantuojame, kad niekas kitas nepasinaudos dizainu už kurį sumokėjote Jūs. Po apmokėjimo mes pašalinsime dizaino projektą iš internetinės parduotuvės be galimybės perleisti jį kitiems.

Misija

Sukurti visiems suprantamą pakuotės dizaino parduotuvę, kurioje paprasta išsirinkti sau tinkamą dizainą už teisingą kainą.